Коли ти лише починаєш знайомитись з CMS WordPress и намагаєшся створити записи/пости, маэш можливість побачити лише панель записів, котрі мають категорії та теги, як основу для поділу контента за певним тематикам (рубрикам).
Тільки з часом, коли з’являється перше ТЗ, яке вимагає більш розширеного різновиду контенту, наприклад у такому типі сайтів як Сайт-каталог, відбувається перше ознайомлення з Довільним типом постів (CPT – Custom post types). І після цього ми починаємо знайомитися з такими поняттями як Post type, Taxonomy, terms и т.д.
Прикладом такого ТЗ, що вимагає хоча б одного типу постів, може бути сайт типу “бібліотеки”, яка має таксономію, наприклад, “book_types”. Якщо подивитися на мал.1 ми побачимо “Записи, рубрики та мітки”, але ніхто не здогадується як до них “достукатися”. Але тільки якщо на них навести ми побачимо внизу що:
- Усі записи – це тип поста “post”;
- Рубрики – это таксономія “category”;
- Метки – это таксономия “tags”;
Використання цих понять можна побачити в коді циклу, зазначеному нижче, який виводить контент посту. Надалі ми розберемо частинами впровадженість циклу, а зараз головне в масиві аргументів де вказується тип постів і таксономія Довільним типом постів
Переглянувши масив ми можемо побачити рядки, які відповідають за:
‘post_type’ => ‘post’ – указание типа постов
‘taxonomy’ => ‘category’ – назва таксономії
$args = array(
'post_type' => 'post',
'taxonomy' => 'category',
'posts_per_page' => -1,
);
$loop = new WP_Query($args);
while ($loop->have_posts()) : $loop->the_post();
the_content();
wp_reset_postdata();
endwhile;
Переглянувши масив ми можемо побачити рядки, які відповідають за:
‘post_type’ => ‘post’ – вказівка типу постів
‘taxonomy’ => ‘category’ – назва таксономії