Всім Привіт! Сьогодні я б хотів Вам розповісти як бути в тому випадку, якщо потрібно відключити плагіни, не маючи доступу до адмінки WordPress.  Починаючи працювати з WordPress я навіть і не міг припускати, що можуть бути такі помилки. Але коли вперше зустрічаєш білий екран зі стандартним написом, відображеним на зображенні нижче, замислюєшся над тим, як позбутися цього і повернути в робочий режим сайт.

Часто така помилка виникає після чергового активованого плагіна. Через це ми задаємося питанням як відключити плагіни? Загалом існує два способи відключити плагіни і про них я розповім нижче.

  1. Вимкнення плагінів через протокол FTP

    Для того, щоб відключити плагіни цим способом, потрібно підключитися через FTP до нашого сервера. Це можна зробити за допомогою файлового менеджера на хостингу, якщо він є і ви маєте до нього доступ. Також можна за допомогою так званого «FTP-клієнта», найвідомішим з яких є Filezilla.
    Після підключення ми шукаємо папку plugins, яка розміщена за таким шляхом http://yoursite/wp-content/plugins наприклад у папку plugins.old, і після цього плагіни на вашому сайті перестануть працювати. За таким шляхом знаходиться папка з усіма плагінами вашого сайту. Тому таке перейменування відключить повністю всі плагіни і вам доведеться будь-яким зручним для вас способом переносити кожен по черзі плагін у створену нову директорію plugins глобально.
    У тому разі, якщо потрібно ввімкнути якийсь певний плагін, можна просто перейменувати папку цього плагіна. Для цього йдемо в директорію plugins, шукаємо там папку потрібного нам плагіна, наприклад http://yoursite/wp-content/plugins/my-plugin буде шлях до нашого плагіна, і перейменовуємо папку my-plugin у папку my-plugin-old. Тепер цей плагін перестане працювати

  2. Вимикаємо плагіни за допомогою phpMyAdmin

    phpMyAdmin – це веб-додаток із відкритим кодом, написаний мовою PHP, що являє собою веб-інтерфейс для адміністрування СУБД MySQL.

    Доступ до phpMyAdmin можна отримати за допомогою хостингу, або перейти за готовим посиланням, яке вам надасть ваш хостинг. Зайшовши в phpMyAdmin, знаходимо потрібну нам таблицю і знаходимо поле active_plugins, яке виділене на кртинці вище. Знайти це поле можна за допомогою команди, для чого заходимо в phpMyAdmin, вибираємо потрібну базу MySQL, а потім тиснемо SQL. Вводимо команду SELECT * FROM wp_options WHERE option_name = 'active_plugins';і тиснемо ОК. Тепер у результаті пошуку значення a:3 треба змінити на a:0. Цифра 3 – це кількість активованих плагінів на сайті. Після клацаємо двічі мишкою по цьому значенню і редагуємо його, тобто встановлюємо значення, що дорівнює нулю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *